O nas

Szczudlarki i szczudlarze, aktorki i aktorzy, mimowie, kuglarze, animatorzy, żywe rzeźby, bańkarze, żonglerzy, ogniarze, bębniarze, konfransjerzy … specjaliści d.s. promocji z Krakowa i nie tylko zapraszają do współpracy.


Skupiamy ponad 200 wspaniałych przyjaciół o różnych profesjach: przedziwne postacie z krakowskiego rynku, żywe rzeźby, postacie historyczne, bicykliści, żonglerzy, połykacze ognia i akrobaci, kaskaderzy i pirotechnicy, uliczni grajkowie, muzycy i profesjonalne orkiestry, śpiewacy, break-dance`owcy, grupy taneczne i tancerze klasyczni, cyrkowcy i klauni, showmani, karykaturzyści, malarze, plastycy i projektańci, wróżki, iluzjoniści, kataryniarze, ludzie o niezwykłych umiejętnościach jak z programu „Mam talent” (m. in. akrobatyka powietrzna, żonglerka kontaktowa, człowiek guma, fakirshow, żonglerka piłkami), show barmańskie, charakteryzatorki dla dorosłych, body painting, tatuaże i malowanie twarzy i włosów dzieciom, ogromne bańki mydlane i zamykanie w bańkach, balonowe ZOO, warsztaty i animacje… Na życzenie możemy sprowadzić dla Państwa scenę, nagłośnienie, dmuchańce, trampoliny, karuzele, symulatory, ścianki wspinaczkowe, watę cukrową, popcorn, catering… węże, helikoptery, renifery i wspaniałe bajki sceniczne. Mamy blisko dziesięcioletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń i kilkaset zrealizowanych imprez. Działamy pojedynczo i w grupach, kompleksowo i indywidualnie, zabawiając dzieci i fascynując dorosłych.Połączenie naszych doświadczeń i znajomości środowiska dało możliwość stworzenia grupy artystów, którzy działając na pograniczu sztuki kuglarsko-cyrkowej, improwizacji, performensu i teatru stwarzają oryginalne, niepowtarzalne wydarzenia artystyczne. Dawniej jako Teatr Gry Wstępnej Te Złote, po podziale firmy – jako Artystyczna Oprawa Wydarzeń „Te Złote” ciągle powiększamy grupę współpracowników o nowych oryginalnych artystów poszerzając nasze możliwości artystyczne.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – dla odważnych złamiemy stereotypy, prawa fizyki, przekroczymy granice wyobraźni, dla tradycjonalistów wpiszemy się w klasyczne ramy przyzwyczajeń.

Ożywiamy nie tylko place, skwery i ulice – jesteśmy niezwykłą atrakcją eventów, bali, spotkań, targów, festiwali, ślubów, jubileuszy – promujemy, ozdabiamy, bawimy i fascynujemy.

Współpracujemy z artystami z Krakowa, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Katowic, Tychów, Rzeszowa, Gdańska i innych części Polski.

Zapraszamy do kontaktu

Zespół